prev
next

TATMETAL
HAKKINDA

TATMETAL, Türkiye’nin lider yassı sac üreticilerinden biri olarak, TATÇELİK markası adı altında üretimini gerçekleştirdiği ürünleri, başta İnşaat, Otomotiv Yan Sanayi, Beyaz Eşya, Isıtma-Soğutma sektörleri olmak üzere, pek çok farklı sektörün kullanımına sunmaktadır.

Dünyadaki son teknolojilerin kullanıldığı üretim tesisleri %100 yerli sermaye kullanılarak işletmeye alınmıştır.

50'den fazla ülkeye gerçekleştirdiği ihracatlarıyla bir dünya markası olma yolunda hızlı ve emin adımlarla yürümektedir.

DAHA FAZLASI
 

ASİTLEME

Asitleme hattında sıcak rulo sacların üzerindeki oksit ve tufallar, hidroklorik asit banyolarında temizlenmekte ve sonrasında temizlenmiş saclar, elektrostatik olarak yağlanmaktadır.

ASİTLEME HATTI ÖZELLİKLERİ

700.000 ton yıllık haddeleme kapasitesi

 
 

SOĞUK HADDELEME

Asitleme hattından temizlenmiş olarak çıkan sıcak sac (RP), toplam 700.000 ton / yıl kapasiteli soğuk haddeleme hatlarında, hedeflenen kalınlıklara indirilmektedir.

SOĞUK HADDELEME ÖZELLİKLERİ

700.000 ton yıllık haddeleme kapasitesi

 
 

GALVANİZLEME

Soğuk haddelenerek istenilen kalınlığa indirilen tavlanmamış saclar (CRF), galvanizleme hattına yönlendirilmekte ve sürekli sıcak daldırma yöntemiyle talep edilen kalınlıkta çinko ile kaplanmaktadır.

GALVANİZLEME ÖZELLİKLERİ

350.000 ton yıllık galvanizleme kapasitesi

 
 

SÜREKLİ BOYAMA

Boyama hattında, polyester, pvdf, pvc plastisol, poliüretan ve polyamit boya uygulama ve metal üzeri PVC ile PET laminasyon film uygulamaları gerçekleştirilmektedir.

SÜREKLİ BOYAMA ÖZELLİKLERİ

168.000 ton yıllık boyama kapasitesi

 
HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRAN HER YERDE, HER ŞEYDE OLMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ... Siz farketmeseniz de, yaşam kalitenizi arttırmak için her zaman yanıbaşınızdayız.
 

TATMETAL’DE KALİTESORU İŞARETİ DEĞİLDİR, TÜM TATMETAL AİLESİNİN ORTAK ANLAYIŞI VE STANDARTIDIR...

Pek çok üründe sınırsız biçimde can bulan TATMETAL ürünleri, aynı kalite anlayışı ile üretim yapan sanayicilerimizin öncelikli tercihleri arasnda yer almaktadır.

TATÇELİK bünyesinde yer alan laboratuvar biriminde malzemelerin mikro yapıları, mekanik özellikleri (Akma, Çekme, Kopma), yüzey sertlik değerleri ve kimyasal kompozisyonları test ve analiz edilmektedir.

TATMETAL’DE KALİTE
HABER VE DUYURULAR

TATMETAL ihracat ağında 50'den fazla ülkeye gerçekleştirdiği ihracatlarıyla bir dünya markası olma yolunda hızlı ve emin adımlarla yürümektedir.

İhracattan sağlanan döviz girdilerinin yanı sıra, sağladığı istihdamla da bölge ve ülke kalkınmasına katkıda bulunmaya devam eden TATMETAL, ayrıca sosyal sorumluluk projeleri kapsamında başta yöre gençleri olmak üzere bölge insanının eğitimine, gelişimine yönelik çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Başlıca İhracat Yapılan Ülkeler:

AFGANİSTAN - ALMANYA - AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ - ANGOLA - ARABİSTAN - ARNAVUTLUK- AVUSTURYA - AZERBAYCAN - BAHREYN - BELÇİKA - BULGARİSTAN - CEZAYİR - ÇEK CUMHURYETİ- ETİYOPYA - FAS - FİLDİŞİ SAHİLİ - FİLİSTİN - FRANSA - GABON - GANA - GÜRCİSTAN - HONDURAS- IRAK - İNGİLTERE - İSPANYA - İSRAİL - İTALYA - KAMERUN - KENYA - KIBRIS - KKTC - KOSTA RİKA - LİBYA - LÜBNAN - MACARİSTAN - MADAGASKAR - MAKEDONYA - MISIR - MOLDOVA - NİJER- NİJERYA - PAPUA - ROMANYA - RUSYA - SENEGAL - SIRBİSTAN - ŞİLİ - TANZANYA - TRİNİDAD - TOBAGO - TUNUS - TÜRKMENİSTAN - UKRAYNA - YEMEN - YUNANİSTAN

50'DEN FAZLA
ÜLKEYE İHRACAT