DUYURU VE HABER

Enerji Verimliliği Proje Yarışmasında Birinci Olduk.

Soğuk Hadde-2’de devreye aldığımız “Hadde-2 Hava Bıçağı Değişimi Projesi” ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığımızca “Sanayide Enerji Verimliliği Proje Yarışmasına” başvuruda bulunmuş; Şirketimizin de içinde yer aldığı ülkemizin önde gelen firmaları (Ford Otomotiv Sanayi, Petkim, Tüpraş, İsdemir ve TATMETAL) finale kalmıştı.

Finale kalan projelerin 7 Mart 2018 günü Yarışma Değerlendirme Jürisine sunumları yapıldı. Jüri tarafından finalist Şirketlerin projeleri arasında yapılan değerlendirme sonucunda, projemiz TÜRKİYE ÇAPINDA BİRİNCİLİK ÖDÜLÜNÜ almaya hak kazandı. Projede emeği geçen tüm arkadaşlarımızı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Ödülümüz, 9. Enerji Verimliliği Forum ve Fuarı etkinlikleri kapsamında, 29 Mart 2018 Perşembe günü İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen ödül töreninde, Fabrika Müdürümüz Sn. Egemen ÖZTÜRK’e takdim edilmiştir. 

İkinci kez katıldığımız ve geçen yıl da ikinciliği elde ettiğimiz bu yarışmada, Ülkemizin önde gelen sanayi kuruluşlarını geride bırakarak birincilik ödülü almamız önemli bir başarı olarak değerlendirilmektedir.

Bu projede ve devam eden diğer projelerde emeği geçen tüm çalışanlarımıza özverili çalışmaları için tekrar teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.