Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Layer Slider - компонент joomla Mp3
 • TATMETAL, Türkiye’nin lider yassı sac üreticilerinden biri olarak, TATÇELİK markası adı altında üretimini gerçekleştirdiği ürünleri, başta İnşaat, Otomotiv Yan Sanayi, Beyaz Eşya, Isıtma-Soğutma sektörleri olmak üzere, pek çok farklı sektörün kullanımına sunmaktadır.

  Dünyadaki son teknolojilerin kullanıldığı üretim tesisleri % 100 yerli sermaye kullanılarak işletmeye alınmıştır.

  48 farklı ülkeye gerçekleştirdiği ihracatlarıyla ise bir dünya markası olma yolunda hızlı ve emin adımlarla yürümektedir.

  İhracattan sağlanan döviz girdilerinin yanı sıra, sağladığı istihdamla da bölge ve ülke kalkınmasına katkıda bulunmaya devam eden TATMETAL, ayrıca sosyal sorumluluk projeleri kapsamında başta yöre gençleri olmak üzere bölge insanının eğitimine, gelişimine yönelik çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

  Devamını oku...
 • Enerji Politikamız
    Doğal kaynaklarımızı korumak ve gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak bilinciyle, Amaç ve hedeflerimize ulaşmak için gerekli bilgi ve kaynağı sağlamayı, Enerji ile ilgili...
  Devamını oku...
 • Çevre, Emniyet ve Sağlık Politikası
  Asitlenmiş, Soğuk haddelenmiş, Galvanizlenmiş, Boyanmış mamul üretimi ve Çelik Servis Merkezleri hizmetleri sunan; Demir Çelik sektöründe ülkemizin önde gelen firmalarından biri olan TATMETAL...
  Devamını oku...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

ENERJİ VERİMLİLİĞİ İLE İLGİLİ PROJESİNE VERİLEN ÖDÜL

Bilindiği üzere, Enerji verimliliğine katkı sağlamak için kamuoyunu bilinçlendirme konusunda atılan önemli adımlardan birisi de, 1981 yılından bu güne her yıl ocak ayının ikinci haftasında, çeşitli teşvik edici aktivitelerde bulunularak kutlanan Enerji Verimliliği haftasıdır.

Enerjinin ve enerji kaynaklarının etkin ve verimli kullanımı için, toplumsal farkındalığın artırılmasına yönelik etkinlikler kapsamında Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığımızın, Yenilebilir Enerji Genel Müdürlüğü tarafından bu yıl düzenlenen ve FORD, TÜPRAŞ , İSDEMİR, PETKİM, YILDIZENTEGRE, ECZACIBAŞI, ARÇELİK , MERCEDES, KORDSA,YÖRSAN gibi ,Ülkemizin gurur kaynağı güzide kuruluşlarına ait projelerin yarıştığı, SANAYİDE ENERJİ VERİMLİLİĞİ PROJE YARIŞMASI’nda (SEVAP) TATMETAL ÇELİK SAN VE TİC A.Ş olarak sunduğumuz Galvaniz tavlama fırını iyileştirme projesi ile  ikincilik ödülüne layık görüldük.

 

Şirketimizde sürekli iyileştirme felsefesiyle, arkadaşlarımız tarafından özveri ile yürütülen projelerden sadece biri olan ve dereceye giren bu proje ile 945.000 Sm3  \yıl gibi önemli seviyede doğal gaz tasarrufu sağlanmış olup, bu miktardaki bir doğalgaz tüketimi, 630 haneli,2.520 nüfuslu bir mahallenin bir yıllık doğalgaz tüketimine eş değerdir.


Projenin hayata geçirilmesiyle elde edilen maddi kazanımın yanı sıra , çevresel boyuttaki kazanımı ise yıllık 2.599 ton sera gazı CO2  salınımının azaltılmış olmasıdır. Bu miktardaki sera gazı,6317 adet yetişkin ağacın,başka bir değişle yaklaşık 127 dönüm büyüklüğündeki bir orman arazisindeki tüm ağaçların bir yılda yuttuğu sera gazına eş değerdir.

 

11-12 Ocak ta İstanbul WOW CONVENTİON CENTER de düzenlenen 8. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarında, Sayın Müsteşar Yardımcımız Abdullah TARCAN tarafından firmamızı temsilen törene katılan Fabrika Müdürümüz Sayın Egemen ÖZTÜRK’e verilen bu ödül bizleri onurlandırmış, yüreklendirmiş, bu amaca yönelik çalışmalarımızın devamı tevsik edici bir güç olmuştur.

Daha güzel yarınlar için, hep birlikte daha çok çalışmamız daha çok alın teri dökmemiz gerektiğine inanıyor, bu inanç ve istekle yolumuza devam ediyoruz. Bu vesile ile tekrar emeği geçen tüm arkadaşlarımızı yürekten kutluyoruz. 13.01.2017


Asuman GÜRSOY
KOORDİNATÖR
TATMETAL ÇELİK SAN VE TİC A.Ş


ENERJİ VERİMLİLİĞİ İLE İLGİLİ PROJESİNE VERİLEN ÖDÜL

Devamını Oku...

 

Yapı Fuarı – Turkeybuild ISTANBUL kapsamında düzenlediği fuara bizlerde katılmaktayız.

Devamını Oku...
Join bet365 Poker nad play.